Wczytuję dane...
Model: 20
Kod producenta: 992
Realizacja zamówienia: 1-2 dni
Wysyłka: Wysyłka gratis!
Producent: Canun

Karma dla psa Canun Basique

Starsze psy miewają specyficzne potrzeby - ich pokarm powinien być nie tylko łatwotrawienny, ale dodatkowo powinien pozytywnie wpływać na osłabione stawy i sierść. Canun Basique Adult wychodzi naprzeciw tym potrzebom, bowiem obok mięsa, zbóż, olejów, tłuszczy oraz produktów pochodzenia roślinnego zawiera także zestaw odpowiednich witamin i minerałów, takich jak miedź w postaci pięciowodnego siarczanu miedzi, która pełni niezwykle istotną – zwłaszcza w przypadku starszych psów – funkcję odkażającą. Warto też dodać, że Canun Basique to karma bogata w surowe włókno, ułatwiające wchłanianie wody i elektrolitów.

 

Składniki: Świeże mięso wołowe (15%), pszenica, świeże mięso drobiowe (2%), oleje i tłuszcze, produkty roślinne, minerały.

Analiza składu:

Surowe białko: 21%.

surowe oleje i tłuszcze: 6%.

surowa tkanka Włókna: 3,1%.

surowy Popiół: 9%.

Wilgotność: 10%.

Wapń: 1,9%.

Fosfor: 1%.

Kwas tłuszczowy omega-6 1,51%

Kwas tłuszczowy omega-3 0,72%

Dodatki: Witaminy, prowitaminy i zdefiniowane substancje chemiczne o podobnym działaniu: Witamina A (E672): 5,600 J.M./kg Witamina D-3 (E671): 420 J.M./kg Witamina E (alfa-tokoferol): 34 mg/kg. E4 Miedź (pięciowodny siarczan miedzi): 6 mg/kg 

Przeciwutleniacze: E320 150 mg/kg

Zastosowanie:

Karmę należy podawać w formie suchej z czystą wodą do picia. Szacowane dzienne racje są następujące: Patrz tabela dawkowania. Ilość podawanego pokarmu, zależy od poziomu aktywności, rasy psa i warunków środowiskowych. Żywność podawać raz lub dwa razy dziennie do czystego pojemnika o określonej godzinie.

Stabilność i przechowywanie: W temperaturze pokojowej <40°C przechowywać w suchym i chłodnym miejscu, z dala od źródeł ciepła i bezpośredniego światła słonecznego. Użyć przed upływem terminu przydatności do spożycia podanego na opakowaniu

 

Waga opakowania: 20kg

 

Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...