Wczytuję dane...
Model: 33792
Kod producenta: TX-42433
Realizacja zamówienia: 1-2 dni
Wysyłka od: 9.99 PLN
Producent: Hobby

Zabawki z Matatabi to wyjątkowo atrakcyjne produkty zawierające naturalną substancję wabiącą koty, znaną ze swoich właściwości wywołujących euforię.

To działa jeszcze lepiej niż kocimiętka!

Matatabi znana również jako Silvervine (Actinidia polygama) to nietoksyczna roślina uprawiana w górzystych regionach Japonii. Jest znana z tego, że wywołuje u kotów euforię, podobną jak w przypadku kocimiętki, waleriany czy wiciokrzewu ale jest ona w przypadku silvervine jeszcze intensywniejsza i utrzymuje się nawet przez 5-30 minut a koty wracają do niej ponownie po ok 20-30 minutach. Typowe zachowanie u kotów jakie wywołuje to tarzanie się, ocieranie się brodą i policzkami, ślinienie się i lizanie, jak również drapanie, gryzienie i kopanie zabawki.

Zabawki wyprodukowane z Matatabi mają jeszcze bardziej intensywny wpływ na koty, zwłaszcza te odporne na niektóre substancje wabiące. Pobudzają ich naturalną chęć zabawy i sprawiają im wiele radości.

Zabawki doskonale nadają się do atakowania, ciągnięcia po podłodze, gryzienia, drapania i aportowania.

Patyczki świetnie nadają się do gryzienia, wspierają higienę jamy ustnej. W 100% naturalna roślina Matatabi, o zapachu, który przyciąga koty i zachęca do zabawy. Grzechocząca piłeczka dodatkowo zachęci kota do zabawy.

Koty szaleją na punkcie Matatabi, jeszcze intensywniej niż w przypadku klasycznej kocimiętki. Duża zabawka doskonale nadaje się do atakowania i jest odporna na zniszczenie.

Cechy:
- 100% naturalne Matatabi z pilką z kocimiętki oraz drewnianymi dyskami
- z aromatycznym zapachem.
- wspierają higienę jamy ustnej.