Wczytuję dane...
Model: 36577
Kod producenta: 36577
Realizacja zamówienia: 1-2 dni
Wysyłka od: 9.99 PLN
Producent: Bult

Pasztet wieprzowy alupak

Pasztet z wieprzowiny - pełnoporcjowa karma dla psów

Pasztet z wieprzowiny jest pełnoporcjową karmą dla dorosłych psów wszystkich ras. Stanowi dobrze zbilansowany posiłek dla twojego psa. Pasztet z wieprzowiny jest karmą monobiałkową. Zawiera mięso jednego gatunku, w tym przypadku jest to mięso wieprzowe. 

Pasztet z wieprzowiny – właściwości

Pasztet z wieprzowiny świetnie sprawdzi się jako podstawowa forma żywienia psa. Karma monobiałkowa jest dedykowana zwierzakom, które cierpią na alergię lub mają wrażliwy układ pokarmowy.  Pasztet wzbogaciliśmy o dodatek witamin A oraz D3, dzięki czemu wpłynie pozytywnie na psi wzrok, mięśnie oraz stawy.  Wieprzowina jest bogata w wielonienasycone kwasy tłuszczowe oraz witaminy z grupy B oraz witaminę E. 

Pasztet z wieprzowiny – dla jakich psów

Pasztet z wieprzowiny przeznaczony jest dla psów wszystkich ras. Dedykowany jest psom dorosłym. Pasztet z wieprzowiny jest produktem polskim. Mięso znajdujące się w pasztecie pochodzi wyłącznie od polskiego rolnika. 

SKŁAD

+

Mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego wieprzowego 76% (w tym mięso 15%, podroby 61%), ziemniaki 5% Dodatki : wit D3, wit A, minerał 0,5%, skrobia ziemniaczana 2%

SKŁAD ANALITYCZNY

+

Wilgotność - 73.0%
Tłuszcz surowy - 11.3%
Białko surowe - 10.9%
Popiół surowy - 2.8%
Włókno surowe - 2.8%