Wczytuję dane...
Model: 36579
Kod producenta: 36579
Realizacja zamówienia: 1-2 dni
Wysyłka od: 9.99 PLN
Producent: Bult

Pasztet z kaczki alupak

Pasztet z kaczki – pełnoporcjowa karma dla dorosłych psów

Pasztet z kaczki jest pełnoporcjową karmą dla dorosłych psów wszystkich ras. Stanowi dobrze zbilansowany posiłek dla twojego psa. Pasztet z kaczki jest karmą karmą monobiałkową. Zawiera mięso jednego gatunku, w tym przypadku jest to mięso kacze.

Pasztet z kaczki – właściwości

Mięso kacze jest polecane psom, które wykazują alergię na kurczaka. Pasztet, który jest karmą monobiałkową, może być podawany alergikom oraz psom wrażliwym.  Pasztet zawiera dodatek witaminy D3 oraz A. Karma wzmocni psie mięśnie i stawy oraz wpłynie pozytywnie na wzrok. Mięso z kaczki jest bogate w tłuszcz, a więc kaloryczne. Ponadto jest źródłem cennych kwasów omega – 3 oraz żelaza. Jest lekkostrawne i pożywne. 

Pasztet z kaczki – dla jakich psów

Pasztet z kaczki przeznaczony jest dla psów wszystkich ras. Dedykowany jest psom dorosłym. Pasztet jest produktem polskim. Mięso znajdujące się w pasztecie pochodzi wyłącznie od polskiego rolnika. 

SKŁAD

+

Mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego z kaczki 72% (w tym mięso 50%, podroby 22%), jabłko 5%, mąka ryżowa 2%, sól 0,5%, bulion Dodatki : wit D3, wit A,

SKŁAD ANALITYCZNY

+

Wilgotność - 77.0%
Białko surowe - 27.9%
Tłuszcz surowy - 7.7%
Popiół surowy - 2.1%
Włókno surowe - 1.7%